Strona główna » O firmie

O firmie

Firma ECOMP powstała w 2002 roku. Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem. Sklep stacjonarny czynny jest codziennie i otwarty dla wszystkich przez co nie jesteśmy wirtualnym i anonimowym sprzedawcą. Nasi pracownicy posiadają uprawniania do serwisowania urządzeń fiskalnych, uprawnienia elektryczne kategorii E i D, projektowe oraz instalatorskie.



Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oraz serwisem największych dostawców urządzeń fiskalnych w Polsce tj. POSNET, NOVITUS, EMAR, DATECS, ACLAS, FAWAG, TORELL, SHARP, ELCOM, CAS, DIBAL. Z dokładnością zegarmistrzowską prowadzimy dokumentację serwisową co pozwala nam na regularne i terminowe wykonywanie obowiązkowych przeglądów serwisowych oraz prac konserwacyjnych.


Firmom powierzającym nam wagi do legalizacji oraz kalibracji zapewniamy sprzęt zastępczy na czas wykonania usługi.



Klientów staramy się obsłużyć od początku do końca, tj. zaczynając od automatyki bramy wjazdowej czy szlabanu a kończąc na kominie poprzez wykonanie instalacji odgromowej.



Zajmujemy się m.in. sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego oraz elektronicznego, instalacją automatyki do bram i szlabanów, wykonywaniem instalacji elektrycznych, serwisem kas i drukarek fiskalnych, sprzedażą i instalacją central telefonicznych, serwisowaniem i instalacją systemów video – monitoringu oraz alarmowych, projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.



Ponadto prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, który rocznie wykonuje prawie 2000 diagnoz i napraw.



Firmom oferujemy podpisanie stałych umów na obsługę informatyczną oraz serwisowa co pozwoli na stabilną i ciągłą pracę sprzętu będącego pod naszą opieką oraz możliwość wypożyczania sprzętu zastępczego na czas naprawy.  

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Zespół firmy ECOMP - kasy24.com


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu