Strona główna » Małe kasy fiskalne

Małe kasy fiskalne

Małe kasy fiskalne

Kasa fiskalna jest obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy zajmującego się handlem bądź świadczącego różnego rodzaju usługi, ale w przypadku niektórych z nich standardowe, rozbudowane urządzenia nie są konieczne — wystarczy niewielki model wyposażony w szereg odpowiednich funkcji. Z myślą o Klientach poszukujących tego rodzaju sprzętu przygotowaliśmy więc ofertę małych kas fiskalnych doskonałych wszędzie tam, gdzie ważna jest oszczędność przestrzeni albo mobilność. Proponujemy urządzenia cenionych marek jak Datecs, Novitus czy Posnet, co gwarantuje ich niezawodne działanie oraz funkcjonalność.

Małe, przenośne kasy fiskalne — idealne do sprzedaży terenowej

Małe kasy fiskalne dostępne w ofercie naszego sklepu to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wysokiej klasy przenośnych urządzeń wyposażonych w najważniejsze funkcje. Znakomicie sprawdzają się one między innymi w zakładach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich, jak również podczas prowadzenia sprzedaży w terenie. Co więcej, wiele oferowanych małych kas fiskalnych może zostać rozbudowana o dodatkowe urządzenia, co zwiększa ich wielozadaniowość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu